Ve slovech lži

1. října 2012 v 21:33 | Misaki-san |  Originální
Já si prostě nemůžu pomoct, miluju ten pár. Určitě znáte skupinu One Direction. Ano těch pět okouzlujících kluků co zaplavyli svět svými písničkami. Já osobně jsem fanoušek spíš nějakého toho hardcore rock ale sem tam si poslechnu i ty jejich. Jak už jsem říkala miluju pár Larry Stylinson tudíš Harry x Louis. A taky na tento pár je tato povídka, tak si ji užijte. Doufám, že se bude líbit. Chyby opět ignorujte, díky.
Název: Ve slovech lži
Autor: Misaki-san
Pár: Larry Stylinson (Harry x Louis)
Fandom: One Direction
Žánr: Yaoi
Upozornění: 18+
Věnování: Všem co to budou číst :)


Harry
Jak vůbec mohl? Přece říkal, že zůstane jenom se mnou. Že jenom já jsem pro něj jediný. Tak proč spal s tou děvkou? On si prostě dojde k nám domů s nějakou blonďatou kurvou řekne mi ať uhnu ze dvěří, že s ní jde do postele. Počítal jsem s něčím jako třeba, že by došel opitej až na mol ale tohle bylo prostě moc. Jasně byl to jeho dům ale bydlel jsem u něj pěkných pár pátků. Nemohl jsem s ena to dívat, jemu bylo úplně ukradený, že jsem tam já. Sbalil jsem si to nejpotřebnější a z toho domu jsem odešel jak nejrychleji jsem mohl. Pelášil jsem ulicemi Londýna. Měl jsem namířeno za ostatními členy kapely. Bydleli jenom kousek od nás v hotelu. Dojel jsem výtahem do předposledního patra a utíkal do pokeje číslo 325. Ale měl jsem problém přede mnou stálo pár fanoušků. Všech 12 holek se rozběhlo proti mně. Takových případů už jsem znal, prostě jsem to ignoroval a pokračoval dál. Vím, takto bych se nikdy jindy nezachoval ale teď to byla prostě výjimka trápila mě ta věc s Louisem.
Zaklepal jsem na pokoj a z něj se ozvalo 'Nejsme tady'.
"Zayne ale já tě slyším." Zakřičel jsem tak aby mě šlyšeli.
"Harry?" Ptal se hlas za dveřmi, který jisto jistě patřil Liamovi.
"Jo sem to já a pohněte než mě tu umačkají." Ty holky jsou jako mouchy, proč prostě nemůžou pochopit, to že já někoho miluju. No asi už miloval...
Ĺiam mi otevřel a já rychle vběhnul dovnitř, vetřel jsem se mu do náruče a rozplakal se.
"Harry co je?" Zeptal se mě a pohladil mě po hlavě.
"Lou-Louis si prostě dove-dovede nějakou kurvo se-sebou domů a jde s ní do-do postele." Nemohl jsem se udržet, plakal jsem a tím ani nevím jestli mi bylo vůbec rozumět.
"To bude dobrý, ono se to vyřeší, uvidíš." Utěšovali mě ostatní.
"Hmm snad jo ale stejně..." Nechápal jsem to byli jsme spolu už tak dlouho a tohle bylo poprvé co něco takového udělal. Proč? Pořád stále dokola jsem měl před očima ten moment jak tam s ní stál a v mysli si pořád kladu stejnou otázku proč?
"Harry co takhle kakao a nějaký filmy?" Navrhl mi Niall.
"Jo jasně to by bylo super." Usmál jsem se na něj. Filmy, no spíš pohádku vybral Niall. Pokaždé vybíral jedno a to samé - Tom a Jerry. Tu pohádku znal už určitě nazpaměť. Taky proč ne když si to pouští 20x denně.
Jenom jsem se pousmál nad tím výběrem a šel si sednout se svým kakaem na gauč. Hned vedle mě se posadil Liam a Zayn. Niall naprosto zaujat filmem, který si vybral se dívat na televezi ani nemrkal.
"Zayne to na to kouká tak každý den?" Zašeptal jsem směrem k Zynovi.
"Kdyby jenom jednou denně." Zasmál se potichu, tak aby nevyrušil Nialla. Po chvíli dívání jsem se odebral do říše snů. Vzbudil jsem se až ráno v posteli asi mě sem přenesli kluci. Pamatuju, si že se mi zdál nějaký pěkný sen ale za Boha si nemůžu vzpomenout co se mi zdálo. Podíval jsem se na mobil je 11:32 a měj jsem tam taky 16 nepřijatých hovorů a 7 smsek. Všechno to bylo od Louise, že by se už vzpamatoval? Pochybuju. Přečetl jsem si smsky typu:
"Kde jsi?"
"Stýská se mi."
"Vrať se za mnou."
Přečetl jsem je všechny a rozmýšlel se jestli mu odpustit. Bylo to dost těžké, taky když k němu pořád i po tom něco cítím.
Věci jsem nechal tak jak leží a šel jsem k našemu společnému domu. Byl jsem rozhodnutý mu odpustit. Pro lásku jsem schopen udělat skoro vše.
Zazvonil jsem. Louis mi otevřel vtáhnul mě dovnitř a začal mě líbat. Jeho polibky byli stále hlubší a intenzivnější. Nehctěl jsem ho zastavit, jenom ať pokračuje. S ním je to vždycky krásné.
Začal mi vyslékat třičko a přitom mě obdařoval polibky už i na krku. Byl jsem v sedmém nebi, dokázal to udělat. Tak že mu člověk v takové situaci odpustí všechno.
Pokračoval níž, rozepnul mi kalhoty a zahodil je někam do rohu. Zapojil jsem se i já, sundal jsem mu tričko a hladil jeho krásně vypracovanou postavu. Pokračoval jsem dál, sundal jsem mu kalhoty rovnou i se spodním prádlem. Ani jsem se nestačil divit, že Louímu už stojí v pozoru a povalil mě na postel. Odhodil ze mě trenky a hned se začal věnovat mému napůl postavenému penisu. Slastí jsem byl bez sebe, rval jsem prostěradlo ve všech stran k sobě.
"Lou." Vzychnul jsem. Jenom se na mě podíval s mím penisem v jeho teplých ústech a opět se věnoval uspokojování mě. Po dalších pár šikovných tazích jsem se udělal přímo do jeho úst. Louis všechno spolykal a otočil mě na všechny čtyři. Hned mi bylo jasné co má v plánu ještě taky aby ne. Začal mi do dírky strkat svůj prst pak dva, tři. Ze začátku to bolelo ale tak jsem to snesl.
Potom přišlo něco většího, Louis si asi uvědomoval, že to bolí ale nijak na to nedbal. Prostě do mě přirazil až na doraz. Spustili se mi slzy. Louí se na mě zadíval a utřel mi je.
"No tak Harry neplač, bude to dobrý jo." Usmál se na mě tím svým sladkým kukučem. Po jeho slovech mě bolest docela přešla ale ne úplně, pořád to trochu pálilo. Louis se trochu pohnul a podíval se na mě s otázkou na očích ani ji nemusel vyslovovat a já jsem přikývl. Jeho pohyby se zrychlili a přirážel stále hlouběji. Bylo to jako bych se zvnášel a cítil motýlky v bříšku. Nádherný pocit. Naposledy se pohnul proti mně a udělal se přímo do útrob měho těla. Těla teplé sperma ze mě vytékalo a já se zkácel do peřin. Políbil mě a lehnul jsi vedle.
"Harry, je mi to líto. Byl jsem opylí a nevěděl jsem co dělám. Přísahám, ti že jsem s ní nic neměl. Miluju jenom tebe." Díval jse mi zpříma z očí do očí. Nelhal mi, poznám když mi lže mívý u toho takový divný výraz ve tváři. Teno byl však ale rozvážná a upřímný.
"Taky tě miluju." Políbil jsem ho. Věřím, že už nikdy nic takového neudělá. Přece jenom odpouštět se musí.
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 *DiDi* *DiDi* | 2. října 2012 v 16:11 | Reagovat

Nádhera !! *_* Mám rada 1D a táto poviedka ma naprosto dostala ;D Úžasne píšeš ^^

2 Misaki-san Misaki-san | E-mail | Web | 2. října 2012 v 16:35 | Reagovat

[1]: Díky, bude jich tu na 1D víc ;DD

3 *DiDi* *DiDi* | Web | 3. října 2012 v 17:27 | Reagovat

[2]: Aspoň viem na čo sa mám tešiť ;DD

4 Saruki Saruki | 7. října 2012 v 14:17 | Reagovat

Sugoiiiiiiii :-D

5 Ellight Ellight | Web | 15. října 2012 v 7:21 | Reagovat

To bylo táák slaďoučké^^

6 Hiro Hiro | Web | 13. května 2013 v 22:06 | Reagovat

Bylo to hrozně povedené!:3 jen máš v posledních pár řádcích překlepy.
"Harry, je mi to líto. Byl jsem OPYLÍ a nevěděl jsem co dělám. Přísahám, ti že jsem s ní nic neměl. Miluju jenom tebe." Díval jse mi zpříma z očí do očí. Nelhal mi, poznám když mi lže MÍVÝ u toho takový divný výraz ve tváři. Teno byl však ale ROZVÁŽNÁ a upřímný.// tak to prosím oprav. Když si to přečte nějakej velkej kritik, mohl by na to upozornit dost nevrle. Ale rozhodně piš dál!:3

7 Adéla Adéla | E-mail | 24. července 2013 v 21:54 | Reagovat

Moc hezké bude jestě něco takového??

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama